پنجشنبه ، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
ایران - تهران

با گسترش روز افزون جوامع بشری و نیاز مبرم جوامع به تامین محصولات غذایی سالم و پر انرژی و نیز عدم توانایی در تامین گوشت سفید از آب های سرزمینی، ضرورت پرورش ماهی در منابع آبی همانند دریاچه ها، پشت سد و دریاها را دو چندان می کند. با توجه به اقلیم کشور جمهوری اسلامی ایران که از شمال به دریای خزر و از جنوب به دریای عمان و خلیج فارس منتهی می گردد و همچنین وجود سدهای متعدد موجود در کشور ایران شرکت هرم علم فن و اندیشه سهند آذربایجان را بر آن داشته است تا با استفاده از تجربیات علمی و عملی و همکاری با شرکت های معتبر اروپایی اقدام به طراحی و ساخت قفس های پرورش ماهی پلی اتیلنی نماید. شایان ذکر است که این کار باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد گردید. قفس های مورد نظر از لحاظ کیفیت در مواد بکاررفته غیرسمی و قابل استفاده در تولیدات مواد غذایی نیز می باشد. با توجه به اینکه اتصالات و جوش های مورد استفاده در ساخت این قفس ها از توع استرودی می باشد تحمل فشاری معادل حداقل 10 باررا داشته و این خوددلیلی بر بالا بودن کیفیت این قفس ها در مقابل قفس های چینی خواهد بود.
استانداردهای بکاررفته در طراحی و ساخت این قفس ها قابلیت رقابت با انواع قفس های کشورهای اروپایی را داشته و از لحاظ قیمت تفاوت چشمگیری با محصولات مشابه ساخته شده در کشورهایی چون ترکیه، چین، دانمارک و ... را دارد.
قفس ها توانایی اتصال به سیستم های GPS ، برق مستقل و یک ابزار غذادهی اتوماتیک را دارا می باشد. کلیه مواد بکار رفته در داخل ایران با همکاری شرکت آذرآوند که از شرکت های پیشرو در صنعت پلی اتیلن ایران بوده و دارای آزمایشگاههای همکار اداره استاندارد در صنعت پلی اتیلن بوده و موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001-2008 و ISO14001-2004  ، OHSAS 18001-2007، گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه و گواهی غذا و دارو گردیده، تهیه و ساخت می گردد.
قابل ذکر است اندازه قفس ها تا 64 متر و با بیمه یکساله حوادث و نصب رایگان موجود می باشد. توضیح اینکه توانایی ساخت قفس های پلی اتیلنی در اشکال مختلف ( مربعی، مستطیلی، دایره، کروی و ... ) و در سایز های مختلف و با امکانات پیشرفته بصورت سفارشی وجود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
دکتر سید سعید قائم مقامی : 09128988667
33825451   -041
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

قفس های پرورش ماهی پلی اتیلنی

قفس های پرورش ماهی پلی اتیلنی

قفس های پرورش ماهی پلی اتیلنی

قفس های پرورش ماهی پلی اتیلنی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت هرم علم ، فن و اندیشه می باشد .